Úvodník červen 2024

Rubrika: Úvodníky Zveřejněno: sobota 1. červen 2024 Autor Irena Seifertová Vytisknout E-mail

Milé kolegyně, milí kolegové, přátelé a kamarádi,

je to neuvěřitelných 11 let a šest měsíců, co jsem měl tu čest vést tuto organizaci. Během této doby jsme společně prošli mnoha výzvami, zkouškami, ale oslavili jsme i spoustu úspěchů. Myslím, že dnes můžeme být právem hrdi na to, kam se pražská městská policie dostala.

Nyní cítím, že jsem dal organizaci vše, co jsem mohl, proto nastal čas, abych se vydal na novou životní etapu. Není to lehké rozhodnutí, ale jsem přesvědčený, že je správné. Městská policie je silnou bezpečnostní složkou, která má v Praze svoje pevné a nezastupitelné místo a vím, že bez problému zvládne další etapu pod novým vedením. Pevně věřím, že můj nástupce vzejde z našich řad, protože je dle mého správné, aby jím byl dlouholetý pražský strážník.   

Dovolte mi, abych Vám z celého srdce poděkoval za poctivou a dobrou práci, kterou jste po dobu mého působení pro metropoli odváděli. Bez Vás by městská policie nebyla tam, kde dnes je. Ve svých nejbližších spolupracovnících jsem našel skvělý tým, v městské policii rodinu, která drží při sobě v dobrých i zlých časech. 

Milé kolegyně, milí kolegové, přátelé a kamarádi, přeji Vám všem hodně zdraví, štěstí a úspěchů jak v osobním, tak profesním životě. Věřím, že se naše cesty v budoucnu ještě mnohokrát zkříží. Na městskou policii budu vzpomínat vždy s vděčností, pokorou a úsměvem.

Nezapomínejte si plnit svoje sny!

S úctou a poděkováním

Eduard Šuster, Váš kolega.

Zobrazení: 196