Úvodník červenec 2024

Rubrika: Úvodníky Zveřejněno: neděle 30. červen 2024 Autor Irena Seifertová Vytisknout E-mail

Milé kolegyně, milí kolegové, vážení čtenáři, ale také dobrodruzi a nadšení cestovatelé,
rok se s rokem sešel a je to tu zase! Speciální čtyřicetistránkové letní cestovatelské číslo. My ho prostě milujeme! Připravte si batohy, naložte kola na střechu auta, obujte si pohodlné boty a pojďte se s námi vydat za dobrodružstvím a poznáním. Stejně jako v minulých letech Vás vezmeme na naše oblíbená místa, ale vždy zkoušíme objevit i méně známé kouty naší republiky, u kterých máme za to, že si pozornost rozhodně zaslouží. Čeká Vás kouzelný zámek, tajemná pevnost, voňavé lesy a louky, čisté rybníky, ale také bohem zapomenuté vesničky, kde se zastavil čas. Nezapomněli jsme ani na praktické rady, aby cestování pro Vás bylo příjemné a pohodlné.

Ať už jste milovníky horských túr nebo procházek malebnými městečky s občasnou zastávkou na vykoupání, věříme, že pro Vás budeme inspirací, abyste si letošní léto užili opět naplno a vytvořili si vzpomínky, na které budete dlouho vzpomínat.
Osobně jsem kreativní prostor tentokrát nedostala,J ale o to víc se těším na místa, kde byli moji kolegové. Za celou redakci Pražského strážníka Vám přeji krásné léto, šťastnou cestu do vybraných míst a spoustu nezapomenutelných okamžiků.
Tak načtenou zase za měsíc.

Irena Seifertová

Zobrazení: 148