Zdravice

Rubrika: Naše téma Zveřejněno: neděle 1. květen 2022 Autor Redakce Pražského strážníka Vytisknout E-mail

primator Vážené strážnice, vážení strážníci, srdečně Vás zdravím na úvod nového měsíčníku. Tento měsíc je speciální, protože Městská policie hl. m. Prahy slaví své 30. výročí. Za tyto uplynulé dekády jste se Vy, pražští strážníci a strážnice, dokázali dostat do povědomí Pražanů jako důležitá součást metropole, bez které si už nedokážeme svůj život představit. Díky Vaší obětavosti a usilovné práci v ulicích denně pomáháte Pražanům, ale i návštěvníkům. Můžeme se na Vás spolehnout a pomáháte nám cítit se ve městě bezpečně, a to i v dobách dvou bezprecedentních krizí, kterými si město v posledních letech prochází. Praha je jednou z nejbezpečnějších metropolí na světě, a právě Vaše úsilí a každodenní práce k tomu velkým způsobem přispívají, za což máte můj velký obdiv. Chtěl bych Vám všem poděkovat za profesionalitu, příkladnost, ale i trpělivost a lidskost, se kterou svou práci vykonáváte. Bez Vás by Praha rozhodně nemohla být takovým městem, jakým dnes je. 

 

MUDr. Zdeněk Hřib, primátor hl. m. Prahy


primator

Vážení kolegové. Za celý Hasičský záchranný sbor hl. m. Prahy bych vám chtěl pogratulovat k 30. výročí a poděkovat vám za dosavadní spolupráci. Společně se setkáváme u řady mimořádných událostí a vždy byla s vámi spolupráce perfektní a profesionální.

Přeji vše dobré vašim strážníkům a dalším lidem, bez kterých by se Městská policie v Praze neobešla.

Děkuji vám, že spolu s námi chráníte Prahu.

 

plk. Ing. Luděk Prudil, ředitel HZS hl. m. Prahy


primatorPražská policie děkuje za spolupráci všem kolegům z Městské policie hlavního města Prahy a blahopřeje ke krásnému kulatému jubileu! Spolupráce si velmi vážíme a věříme, že bude i nadále tak úspěšná, jako do dnešního dne.

 

plk. Mgr. Petr Matějček
ředitel KŘP hl. m. Prahy
pověřen zastupováním


primator

Milé kolegyně a kolegové, přátelé,
v pražských ulicích se potkáváme už 30 let. Za tu dobu jsme se mnohokrát přesvědčili, že se posádky záchranné služby mohou na příslušníky Městské policie Praha spolehnout jako na profesionály, kteří zdravotníkům ochotně poskytnou pomoc i ochranu. Děkujeme Vám za to. Nezřídka jste to navíc Vy, kdo je u pacientů první v roli first responderů, a to i u těch nejzávažnějších událostí, kdy o přežití člověka rozhodují minuty. I s takovými situacemi si umíte obdivuhodně poradit a řada z našich pacientů vám vděčí za záchranu svého života.
Přejeme Vám, ať úspěšně navážete na 30 let vaší služby metropoli. Jednoznačně jste za tu dobu prokázali, že Městská policie Praha hraje v bezpečnosti hlavního města a jeho obyvatel důležitou roli.

Vše nejlepší! Vážíme si naší spolupráce.

 

MUDr. Petr Kolouch, MBA, ředitel ZZS HMP


primator

Vážené kolegyně a kolegové,

jsem velice rád, že mám možnost Vás oslovit při příležitosti významného výročí 30 let od založení Městské policie Praha. Při svém vzniku v roce 1992 měla městská policie 87 strážníků, postupně se Vaše řady rozrůstaly, vznikaly nové útvary, oddělení a zefektivnili jste svoji činnost a organizaci. Odvedli jste a odvádíte velký kus práce, proto bych chtěl poděkovat vedení městské policie a bezpochyby všem současným i minulým strážníkům a zaměstnancům. Praha je dlouhodobě jednou z nejbezpečnějších metropolí na světě. Je to nepochybně také i díky kvalitní práci městské policie. Bez Vás by to zkrátka nešlo!

Nadále se budu snažit, aby práce u Městské policie Praha byla dobře ohodnocena, služebny byly příjemným pracovním prostředím a strážníci samozřejmě kvalitně vybaveni.

Přeji Vám hodně pohody a dobrou službu

 

Ing. Petr Hlubuček, náměstek primátora


Zobrazení: 573