Úvodník prosinec 2022

Rubrika: Úvodníky Zveřejněno: úterý 1. listopad 2022 Autor Redakce Pražského strážníka Vytisknout E-mail

Milé kolegyně, milí kolegové,

rok 2022 se blíží ke svému konci a určitě nebyl rokem jednoduchým. Když jsme se aspoň trochu dostali z pandemie covidu-19, přišel 24. únor, a ať chceme nebo ne, vpád Ruska na Ukrajinu zasáhl každého z nás. Svět se změnil. A my jsme plynule přešli z kontrol dodržování vládních opatření na plnění dalších úkolů státu. Znovu se tedy ukázalo a potvrdilo, jak moc je práce strážníků důležitá a nezastupitelná, a to nejen na místní úrovni.

A tak bych mohl pokračovat dál a dál. Protože ale držíte v rukou poslední letošní číslo Pražského strážníka, rád bych Vám jeho prostřednictvím poděkoval za Vaši práci a obětavost, se kterou dnes a denně plníte na výbornou všechny úkoly, které jsou před nás kladeny. Ať už ze strany zřizovatele nebo ze strany státu a státních institucí. Děkuji Vám za to, velmi si toho vážím.

Milé kolegyně, milí kolegové, užijte si krásné a pohodové Vánoce s rodinami. Vám, kteří budete ve službě, přeji, ať proběhne v klidu. Do roku 2023 vstupte tou správnou nohou a pamatujte, že zdraví, a nejen to fyzické, je to nejdůležitější.

S úctou

Eduard Šuster

Zobrazení: 281